Esmalt, palju palju õnne teile! Kui te siin juba olete, siis  järelikult on Teil käsil pulmade planeerimine ja otsite endale pulmafotograafi.
Pulmapäev on elu üks tähtsamatest päevadest, see on sündmus, mis väärib kindlasti jäädvustamist fotodele. 
Need on mälestused nii teile endale, teie lähedastele kui ka tulevastele põlvedele. Need ei ole lihtsalt pildid, need on teie hetked, teie tunded ja emotsioonid -  mis kajastavad endas armastuse lugu - Teie armastuse lugu. Need on pildid, mida Te vaatate kuu, aasta, kümmne pärast ikka veel ja veel . Nii nagu iga inimene on ainulaadne, on ka iga hetk läbi meie kaamerasilmade ainulaadsed - seega olete ka Teie meie jaoks ainulaadsed.  
Portree- ja pulmafotograafina väärtustan detaile ja hetke emotsioone enim . Teie pulmapäevast valmib kaunis privaatne online pildigalerii, mida saate hiljem oma külalistele jagada.  Vastavalt teie soovile saame teie tegemisi jäädvustada sel päeval mõnest tunnist kuni terve pulmapäeva jooksul. Täispikka pulmapäeva pildistan üldiselt koos assistendiga, see annab koheselt kaks vaatenurka ja rohkem võimalusi tabada iga hetke. Saadame ja toetame teid kogu päeva jooksul- alates Teie ettevalmistusest ja lõpetades pulma ametliku osaga . 
Suure kire ja pühendumisega haarame sel hommikul kaamerad ning tuleme koos Teiega sellele rännakule. 
Meie eesmärk on teile üle anda fotod, kust vaatate ennast imetluse ja rahuloluga.
Ja, mis teeks veel suuremat au, kui saame “tõelise armastuse emotsioonid” püüda fotodele Teie
pulmapäeval.
Iga hetk meie elus on kordumatu, mis väärib jäävustamist.